pátek 1. ledna 2016

Novinky od Jamese

pátek, ledna 01, 2016
James Cameron měl rozhovor s Montreal Gazette, kde prozradil nějaké informace ohledně Avatara. Bohužel spoustu věcí už známe, jako například, že natáčení bude probíhat u všech tří filmů zároveň a do kin půjdou s ročním rozestupem. Ale mimo to prozradil, že nejvíc práce měli momentálně s vytvářením nové flory na Pandoře. Scénáře jsou téměř hotové, z hlediska technického rozvoje je hotovo. Takže se na druhém filmu začne pracovat už brzy. Všichni očekávají, že se bude více věnovat novým světům, různým stvořením a kultuře. Nebo také vztahu mezi Jakem a Neytiri. Co je na tom pravdy se teprve dozvíme...Sdílení článku:
Sdílet emailem Sdílet gmailem Sdílet Facebookem Sdílet Googlem Plus Sdílet Twitterem Sdílet Pinterestem Sdílet Tumblrem Sdílet Bloggerem Sdílet Wordpressem

Autorka článku:

Lucy Lillianne Už po prvním shlédnutí filmu jsem tomuto světu propadla. Ale nebylo to způsobeno příběhem, který je tak ohraný a starý. Film v tomto ohledu nepřinesl nic nového. To, co mě však dostalo, byl ten smyšlený svět, postavy, krásné digitální efekty, hudba, herecké obsazení a mnoho dalšího. Když se to dalo dohromady, vzniklo něco perfektního... :-)

reakce bez komentáře
štítky

0 komentářů:

Okomentovat