úterý 9. února 2016

Produkce avatařího pokračování by měla konečně začít letos v dubnu. Natáčení bude probíhat v Manhattan Beach v Kalifornii a na Novém Zélandu. O natáčení na Novém Zélandu vznikla dohoda mezi studiem, Cameronem a producentem Landauem s místní vládou. Součástí této dohody byla podmínka, že na tomto ostrově proběhne alespoň jedna světová premiéra jednoho z nadcházejících filmů a ještě k tomu se za natáčení všech pokračování musí na Novém Zélandu utratit alespoň 500 milionů dolarů. Slušný balík, co říkáte?Sdílení článku:
Sdílet emailem Sdílet gmailem Sdílet Facebookem Sdílet Googlem Plus Sdílet Twitterem Sdílet Pinterestem Sdílet Tumblrem Sdílet Bloggerem Sdílet Wordpressem

Autorka článku:

Lucy Lillianne Už po prvním shlédnutí filmu jsem tomuto světu propadla. Ale nebylo to způsobeno příběhem, který je tak ohraný a starý. Film v tomto ohledu nepřinesl nic nového. To, co mě však dostalo, byl ten smyšlený svět, postavy, krásné digitální efekty, hudba, herecké obsazení a mnoho dalšího. Když se to dalo dohromady, vzniklo něco perfektního... :-)

štítky

0 komentářů:

Okomentovat