pondělí 18. dubna 2016

Cameron na CinemaConu

pondělí, dubna 18, 2016
James Cameron se nechal slyšet, že jeho plánování děje Avatara je tak rozsáhlé, že se do tří filmů nevleze. A není divu. Vzhledem k tomu, co všechno nacpal do jedničky, je jasné, že se do budoucna ještě vyřádí. Každý film bude fungovat samostatně, ale budou na sebe navazovat. Navíc to znamená i velkou konkurenci pro ostatní filmaře, pokud se podaří udržet úroveň i oblíbenost z prvního filmu. Cameron o filmech mluvil na CinemaConu a zmínil se, že dopisují scénáře (díky tomu přišli s nápadem na další film). Takže je tedy jasné, že práce jsou stále v počátcích...  No necháme se překvapit, hlavně abychom se dočkali...Sdílení článku:
Sdílet emailem Sdílet gmailem Sdílet Facebookem Sdílet Googlem Plus Sdílet Twitterem Sdílet Pinterestem Sdílet Tumblrem Sdílet Bloggerem Sdílet Wordpressem

Autorka článku:

Lucy Lillianne Už po prvním shlédnutí filmu jsem tomuto světu propadla. Ale nebylo to způsobeno příběhem, který je tak ohraný a starý. Film v tomto ohledu nepřinesl nic nového. To, co mě však dostalo, byl ten smyšlený svět, postavy, krásné digitální efekty, hudba, herecké obsazení a mnoho dalšího. Když se to dalo dohromady, vzniklo něco perfektního... :-)

reakce bez komentáře
štítky

0 komentářů:

Okomentovat