pondělí 18. dubna 2016

Kolik bude Avatarů a kdy

pondělí, dubna 18, 2016
Informace převzaty z csfd, autor KarelR:
Pamatujete si, jak se v roce 2012 vyklubaly ze dvou sequelů Avatara tři? James Cameron tehdy zvednul nejedno divácké obočí, no a teď se mu to povedlo znovu. Jeho vystoupení na CinemaConu totiž neskončilo potvrzením, že jsou modré filmy opravdu za rohem - tečkou bylo až ohlášení velkého pokračování číslo čtyři. V prosinci 2018 tak podle plánu dostaneme Avatara 2, v prosinci 2020 Avatara 3 a v prosinci 2022 Avatara 4. Všechno ale zároveň povede k Avatarovi 5, jehož premiéra nás čeká v prosinci 2023. Že už vás to ani moc nepřekvapuje? Nejste sami. Cameron každopádně tvrdí, že každý film obstojí samostatně a "jen tak mimochodem" budou tvořit velkou ságu, tak doufejme, že to je alespoň z půlky pravda. Protože kdo jiný než režisér Terminátora 2 a Vetřelců by měl být expertem na sequely?Sdílení článku:
Sdílet emailem Sdílet gmailem Sdílet Facebookem Sdílet Googlem Plus Sdílet Twitterem Sdílet Pinterestem Sdílet Tumblrem Sdílet Bloggerem Sdílet Wordpressem

Autorka článku:

Lucy Lillianne Už po prvním shlédnutí filmu jsem tomuto světu propadla. Ale nebylo to způsobeno příběhem, který je tak ohraný a starý. Film v tomto ohledu nepřinesl nic nového. To, co mě však dostalo, byl ten smyšlený svět, postavy, krásné digitální efekty, hudba, herecké obsazení a mnoho dalšího. Když se to dalo dohromady, vzniklo něco perfektního... :-)

reakce bez komentáře
štítky

0 komentářů:

Okomentovat