neděle 17. července 2016

Sigourney a další vetřelec?

neděle, července 17, 2016
Na Comic-Conu bude probíhat oslava výročí Vetřelců. Bude tam k vidění i Sigourney Weaver a James Cameron. Sigourney se bude účastnit natáčení dalšího dílu (plus i někteří herci z dvojky), tentokrát se jako režisér upsal Neill Blomkamp. Ten bohužel ale musí počkat. Zelenou od filmového studia dostane až později, protože přednost má Ridley Scott se svým připravovaným vetřelcem. Takže nás vlastně čekají hned dva filmy z tohoto univerza. Každý navazuje však na jinou část... Já osobně jsem tedy hodně zvědavá :-)

Sdílení článku:
Sdílet emailem Sdílet gmailem Sdílet Facebookem Sdílet Googlem Plus Sdílet Twitterem Sdílet Pinterestem Sdílet Tumblrem Sdílet Bloggerem Sdílet Wordpressem

Autorka článku:

Lucy Lillianne Už po prvním shlédnutí filmu jsem tomuto světu propadla. Ale nebylo to způsobeno příběhem, který je tak ohraný a starý. Film v tomto ohledu nepřinesl nic nového. To, co mě však dostalo, byl ten smyšlený svět, postavy, krásné digitální efekty, hudba, herecké obsazení a mnoho dalšího. Když se to dalo dohromady, vzniklo něco perfektního... :-)

reakce bez komentáře
štítky

0 komentářů:

Okomentovat